Skip to main content

فلم جاسوسی جنیفر لاورنس اکران شد

جنیفر لاورنس، قیمت‌ترین بازیگر سینمای جهان

اکران فلم "گنجشک سرخ"(Red Sparrow) ساخته "فرانسیس لارنس" و با بازی "جنیفر لاورنس" در نقش یک جاسوسه از دیروز  (۲ مارچ) آغاز شد.

فلم "گنجشک قرمز" به کارگردانی "فرانسیس لارنس" اکران بین‌المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را از امروز آغاز کرد. جدیدترین فلم جنیفر لاورنس گران قیمت ترین بازیگر زن سینمای جهان در این فلم نقش یک جاسوس را ایفا می‌کند.

دومینیکا بالرینی است که به سرویس جاسوسی روسیه ملحق می شود و از بدن خود به عنوان یک سلاح علیه اهداف گوناگون استفاده می نماید.

جدیدترین تصاویر "جنیفر لاورنس" در فلم "گنجشک قرمز" از سوی سازندگان این فلم منتشر شد. پیش از این حضور لاورنس در این پروژه قطعی نشده بود اما چندی بعد با انتشار چندین عکس از بازی لاورنس رونمایی شد.

در این فلم یک افسر اطلاعاتی روسیه به نام "دومینکا اگروا" برای دریافت اطلاعات از "ناتانیل نش" مامور "سی آی‌ای" وارد معامله می‌شود اما در ادامه روابط این وارد مراحل جدیدی شده و شرایط را برای دومینکا سخت می‌سازد.

"جاستین هایت" فلمنامه این اثر را برگرفته از رمانی با همین نام نوشته "جرمی متیوس" نوشته و کارگردانی آن را "فرانسیس لارنس" کارگردان فلم "بازی آتشین" بر عهده گرفته است.

بین‌الملل - رادیوشیبه